Evinizi güzelleştirmek, ayrı bir renk ve hava katmak için 3D Duvar kağıdı modellerini kullanabilirsiniz. Bu sayede eviniz hem sizin tarzınıza uygun bir hava katacak hem de istediğiniz bir duvar tasarıma sahip olacaksınız. 3D duvar kağıtları sayesinde istediğiniz bir tasarım hazırlanabilmekte ve istediğiniz duvara kısa sürede entegre edilmektedir. Ustaca hazırlanmış duvar kağıtları sayesinde duvarlar adeta bir manzara görüntüsüne kavuşabilmektedir. Son yıllarda kullanılan ve oldukça fazla tercih edilen 3D taş desenli duvar kağıdı modelleri ile ev 3 boyutlu bir görüntüye sahip olmaktadır. Mutfaktan, banyodan, oturma odasına kadar istenilen tüm alanlara 3d duvar kağıdı uygulaması İS dekorasyon tarafından hızlı bir şekilde uygulanabilmektedir.

3D Duvar kağıdı Modelleri ile Evlerinize Modernlik Katın

Evde bulunan her oda için ayrı 3d duvar kağıtları da kullanılmaktadır. Eve çok farklı bir görüntü kazandıran bu duvar kağıtlarını düz renklerde yapabilmekte mümkündür. Fakat 3D duvar kağıtları 2022 yılının trend ürünleri arasında yer almaktadır. 3 boyutlu duvar kağıtlarında tasarımı müşteri de seçebilmektedir. İstenilen bir görüntü, manzara veya aklınızda ki herhangi bir üç boyutlu resmi duvara aktarmak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda yüzlerce farklı 3d tasarımlar mevcuttur. Katalogdan istediğiniz duvar kağıdı modelini seçerek evinize modern bir görüntü katabilirsiniz. 2022 3D duvar kağıdı modelleri arasında en çok kullanılanlar ise taş ve manzara resimleri olmaktadır. Banyo ve Tuvaletlerde de 3 boyutlu duvar kağıdı kullanılmaktadır. Bu gibi yerlerde genellikle ferahlık simgeleyen malzemeler tercih edilmektedir. Genellikle açık renk duvar kağıtları ile bu tür yerlerin de kaplaması kısa sürede yapılmaktadır.

Hayalinizde ki bir manzarayı duvara yansıtın

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan 3d duvar kağıdı modelleri arasında istediklerinizi seçerek duvarlarınızı renklendirmek pek mümkündür. İster bir animasyon grafiği, ister bir manzara veya araba resimleri ile duvarları kaplamak ustalarımız sayesinde artık çok kolay. Ankara 3d duvar kağıdı ustalarımız sayesinde hayalinizde ki tasarımları evinizin duvarına yansıtıyoruz. Duvar kağıtları oldukça sağlam yapışmakta olan ürünler arasında yer alır. Bu işlemi ustalarımız en ince detayına kadar bilmekte ve hava almaması için gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra duvarınıza uygulanmaktadır.

3D Duvar Kağıdı Modelleri Özellikleri ve Fiyatları 2022

2022 3d duvar kağıdı fiyatları ankara

2022 yılında oldukça sık tercih edilen ürünler arasında bulunan 3d duvar kağıdı modelleri her evde kullanılmaya başlanmıştır. Genellikle tv arkası 3d duvar kağıdı modelleri ve duvarlara uygulanan modeller sık sık kullanılmaktadır. TV arkası modellerde genellikle koyu renk duvar kağıtları tercih edilirken duvarlarda ise genellikle manzara ve araba gibi 3d kağıtları kullanılmaktadır. Ankara 3D Duvar kağıdı fiyatları malzemeye ve manzarasına göre değişkenlik göstermektedir.

Ayrıca tavan 3d kağıdı modelleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Tavanlarda ise genellikle ay deseni, yıldız deseni ve deniz manzaraları gibi kağıt modelleri tercih edilmektedir. 3D Duvar kağıdı fiyatları ölçüler alındıktan sonra ve resimler belirlendikten sonra müşterimize iletilmektedir.