Dekorasyon konusunda dekoratif aynaların yeri oldukça önemlidir. Yaşam alanını güzelleştiren, renk katan dekoratif aynalar evin havasını değiştirir. Evinizi güzelleştirmek, hatta tüm evin havasını değiştirmek için en çok araştırılan ürünlerden birisidir dekoratif aynalar. En uygun alanlar belirlendikten sonra hayalinizde ki dekoratif ayna ve ve camlar ile evinize güzel dokunuşlar yaparak hayalinizde ki tasarımı belirlemek oldukça kolaydır. Ankara dekoratif cam konusunda firmamız, sizlerin de fikirlerini alarak ön çalışma yapıyor ve istediğiniz tarz da dekoratif ayna ve cam için en iyisini belirliyoruz. Duvarda veya evin herhangi bir yerinde görmekten keyif alacağınız dekoratif ayna ve cam ürünleri sayesinde zarif ve heyecan uyandıran cam tasarımları ile İs dekorasyon her alanda kullanıcıya en iyi hizmeti sunmaktadır. Dekoratif ayna modelleri evinizin istediğiniz herhangi bir bölümünde oldukça şık durur. Aynalara olan ihtiyaçlar konusunda biz is dekorasyon olarak her zaman yanınızdayız. Çerçevesiz kesim veya çerçeveli kesim dekoratif cam modelleri ile isteğe özel her türlü cam modelinin üretimini yapıyor ve teslim ediyoruz.

Dekoratif cam modelleri üstün teknolojinin yardımıyla üretilmekte olan, ev veya iş yerleri gibi birçok bölgede kullanılan ürünler arasında yer alır. Şık ve gösterişli bir tasarım sunan dekoratif camlar, evin her yerinde dikkat çeken ve tamamen kullanıcının zevkine göre ayarlanan modellerdir. Ofis ara bölmeleri, banyo cam kapıları, kapı camları, duvar panoları gibi birçok kullanım alanı mevcuttur.

Dekoratif Duvar Ayna Modelleri

Odanızı veya evin herhangi bir bölümünü oldukça geniş gösterme seçeneğine sahip olan yuvarlak ayna modelleri ile evinize renk katmak mümkün. Oval geçişleri sayesinde oldukça yenilikçi bir görüntü sunar. Dekoratif duvar aynaları salon veya banyo gibi yerlerde kullanmakta mümkün. Evinizin herhangi bir bölümüne yuvarlak ayna koyarak geniş gösterebilir ve evinize canlılık katabilirsiniz. Dekoratif yapışkanlı ayna modellerinde ise duvarlarda harika bir görünüm elde etmek oldukça kolaydır. Çerçevesiz tasarımları ile eve şık bir görünüm sağlamakta olan dekoratif duvar ayna modelleri birçok çeşitte tamamen sizlerin isteğine göre is dekorasyon tarafından üretilmekte ve boyanmaktadır. Ankara dekoratif cam modelleri ve fiyatları için İs dekorasyon ile iletişime geçebilir ve en detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. 4’lü dekoratif ayna, 3’lü dekoratif ayna gibi görsel konudan oldukça başarı sağlayan cam modellerini de firmamız en kaliteli şekilde üretmektedir.

Dekoratif Boy Ayna Modelleri ve Fiyatları

Boy aynaları kişisel ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan ayna türleridir. Dekoratif aynalar ile kendinizi çok rahat bir biçimde görebilir ve nasıl göründüğünüz konusunda en iyi şekilde bir görüntü aktarır. Dekoratif boy ayna modellerini istediğiniz gibi ayarlayabilir, farklı modelleri bir araya getirerek birleştirme yoluyla çok farklı tasarımlar elde edebilirsiniz. Boy aynaları genellikle yatak odalarında tercih edilir. İster çerçeveli ister çerçevesiz modeller ile tamamen zevkinize göre sipariş verebilme imkanı olan boy aynaları siyah veya beyaz renklerde de olabilmektedir. Asil duruşu ile siyah boy aynası ayrı bir görüntü verirken beyaz dekoratif ayna ise ferahlığı simgeler.

Her renkte ve tasarımda bulunabilecek olan boy aynaları ev dekorasyon alanında oldukça önemli materyallerden birisidir. Ankara dekoratif cam ve ayna konusunda büyük başarılar sağlayan İs dekorasyon ile iletişime geçerek hayalinizde ki dekoratif boy ayna fiyatları konusunda bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Taşınabilir Dekoratif Ayna Modelleri

En çok tercih edilen ve kullanılan dekoratif el aynaları ülkemizde oldukça yaygındır. Çanta boyu aynalar olarak ta geçen bu ürünler oldukça ergonomik dekoratif ürünlerdir. Birçok tasarımsal olarak çeşidi mevcuttur. El yapımı , süslü veya ahşap malzemeler ile kaplanmış taşınabilir dekoratif ayna modellerini sık sık görürüz. El aynaları hemen hemen her bir çantada görülen ürünlerdir. Cep aynalarında ise kapaklar mevcuttur. Bu kapaklara isterseniz farklı resimler koyabilirsiniz. Herhangi bir logo, figür veya bir resim ile cep aynalarının kapaklarını değiştirmek mümkündür. Kişisel bakım ve makyaj konusunda oldukça iddialı olan taşınabilir dekoratif ayna modellerini her çeşitte görebilmekteyiz.

Dekoratif Ayna Çerçeveleri

Oldukça gösterişli ve heyecan uyandıran dekoratif ayna çerçeveleri vardır. Dekoratif çerçeveli aynalar ile duvarları süslemek oldukça kolay olmaktadır. Ev güzelleştirme konusunda farklı renk alternatifleri ile ayna çerçeveleri ev veya iş yerlerine ayrı bir renk katmaktadır. Dekoratif cam ayna parlak ve zengin modelleri ile duvarlara harika bir görüntü sağlayabilmektedir. Ahşap ayna çerçeveleri ile ister eski bir görüntü, parlak modeller ile zengin ve şık bir görüntü sunulabilmektedir. Dekoratif ayna ahşap malzemeleri genellikle en çok beğenilen ve kullanılan ayna çerçeve modelleri arasında yer almaktadır. Ankara dekoratif ayna çerçevesi konusunda oldukça geniş bir kitleye hizmet veren firmamız, isteğe özel harika çerçeve tasarımlarını bir araya getirmektedir.

Dekoratif Cam Modelleri ve Fiyatları

Dekoratif cam modellerini seçerken tamamen kendi tercihlerinizi bir araya getirebilir ve ona göre modeller oluşturabilirsiniz. Cam veya ayna boyutları, çerçeve ve çerçevesiz gibi özellikleri bir araya getirip hayalinizde ki cam modelini evinize yakışacak şekilde oluşturabilirsiniz. Ayna ve cam boyutları, aynanın düz olması, ışıklı olması veya buz tarzında olması fiyatları etkileyen unsurlardan birisidir. 2’li dekoratif ayna veya 3’lü dekoratif ayna fiyatları da farklı olmaktadır. Burada belirtilmek istenen en önemli unsurlardan birisi ise aynanın boyutu ve malzemesine göre fiyat seçenekleri oluşmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek Ankara dekoratif cam fiyatlarını hemen öğrenmek mümkündür.

Dekoratif Ayna Nasıl Takılır?

Dekoratif aynanın duvara monte edilmesi için genellikle çift taraflı bantlar kullanılmaktadır. Bu bantlar ile yapıştırılan aynaların çok ağır olmaması oldukça önemli bir konudur. Çerçeveli duvar aynaları ise çivi yardımı ile sabitlenmektedir. Çerçevenin arka kısmında bir çivi yuvası mevcuttur ve kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. Dekoratif aynayı yapıştırmadan veya takmadan önce doğru şekilde yerleştirildiğinden emin olmak gerekir. Konum seçimi de oldukça önemli bir detaydır. Bu gibi planlamaları yaptıktan sonra dekoratif aynayı kolay bir şekil de takabilirsiniz.

Dekoratif Aynalar Nasıl Temizlenir?

Dekoratif aynaları temizlemek için en iyi yöntemlerden birisi sirkeli sudur. Sirkeli su ile kibar bir şekilde dekoratif camları silebilirsiniz. Silme işleminden sonra iz bırakmayacak bir bez ile iyice kurutabilirsiniz. Kurulama işleminde gazete oldukça iyi iş yapan bir malzemedir. Günümüz de de birçok kişi camlarını gazete ile kurulayarak iz bırakmadan temizleme işlemini gerçekleştirmektedir.