Gergi tavan modelleri , harika tasarımları, birbirinden farklı renklere ve harika teknik yapısıyla müthiş görüntüler sunan sistemlerdir. Evlere veya iş yerlerine farklı şekiller de uygulanması mümkündür. İstenilen desenlerde, 3d boyutlu olarak veya düz renklerde uygulanması çok kolay sistemlerdir. Estetik ve modern görüntüsü ile gergi tavan sistemleri firmamız İS Dekorasyon farkı ile en iyi şekilde yapılara uygulanmaktadır. Bu gergi tavan modellerine farklı aydınlatma sistemleri de entegre edilerek harika görüntüler kazanılabilmektedir.

Gergi Tavan Fiyatları

Dekoratif amaçlar ile oldukça fazla kullanılan gergi tavanlar hem tavana hem duvara uygulanmaktadır. Gergi tavan fiyatları ise m² boyutuna, alanın zorluğuna ve istenilen özelliklere ve desenlere göre farklılık göstermektedir. Gergi tavan Ankara firması ile iletişime geçerek net fiyat bilgilerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca Siteler’de bulunan mağazamızı ziyaret ederek teknik bilgileri de öğrenmek mümkündür.

Gergi Tavan Özellikleri

Gergi tavan modellerinin hepsi estetik ürünlerdir. İstenilen baskı türleri, resimleri ve hatta 3 boyutlu görseller dahi uygulanabilmektedir. Bu gibi ürünlerde çatlama kırılma gibi problemler yaşanmamaktadır. Takma ve sökme işlemi oldukça basittir. İS Dekorasyon tarafından montajı çok kolay bir şekilde yapılmakta ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Gergi Tavan Fiyatları 2023

Siteler gergi tavan fiyatları 2023 yılında alttaki gibidir. En güncel fiyatlar için İS Dekorasyon firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

GERGİ TAVAN ÖLÇÜMALZEMEİŞÇİLİKTOPLAM
1 m2140,00 TL60,00 TL200,00 TL
5 m2135,00 TL50,00 TL180,00 TL
20 m2130,00 TL50,00 TL180,00 TL
2023 gergi tavan fiyatları siteler

Gergi tavan nasıl yapılır ve uygulanır?

Öncelikle gergi tavan yapılacak mekanın ölçüsü alınır. Alanın üzerine, istenilen veya müşterimizin istediği görselleri uygulayarak işlem başlatılır. Gergi tavan uygulamak için gereken ekipmanlar gergi tavan çıtası, gergi tavan ısıtıcısı, gergi tavan spatulası, vida, folyo ve aydınlatma led trafo malzemeleridir. Gergi tavan uygulaması yapılırken kesinlikle evinizde inşaat pisliği çıkmaz, uygulaması kısa sürer, günlerce evinizde tadilat gerektirmez.

Gergi tavan uygulanacak olan alanın öncelikle ölçümü yapılır. Ölçü alımından sonra istediğiniz baskı tasarımları ve görseller seçilerek gergi tavan montajına geçilir. Gergi tavan uygulaması sırasında bir takım malzemelere ihtiyaç duyulur. Bunlar:

  • Gergi tavan ısıtıcısı
  • folyo ve aydınlatma ürünleri
  • vida
  • spatula setleri
  • tavan çıtaları

Bu gibi yardımcı ekipmanlar olduktan sonra firmamız tarafından gergi tavan montajı ankara firması olarak çok kısa sürede montaj ve teslimat tamamlanmaktadır

Gergi Tavan Modelleri Ankara Siteler

Yüzlerce gergi tavan modelleri yer almaktadır. Siteler İS Dekorasyon mağazamızda tüm gergi model kataloğuna bakabilir ve istediğiniz modelleri seçebilirsiniz. Desenli, düz, kabartmalı veya 3 boyutlu gergi tavan modelleri ile ev ve iş yerlerinize harika bir görüntü kazandırabilirsiniz. 2023 gergi tavan fiyatları için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.